با حضور مهندس امیرآبادی رئیس ستاد جوانان آیت الله رئیسی منصوب شد

ستاد مرکزی جوانان آیت الله رییسی امروز راه اندازی و امین کیانی به عنوان رییس ستاد مرکزی جوانان آیت الله رییسی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد مرکزی جوانان آیت الله رییسی با حضور احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و رئیس ستاد اقشار سیدابراهیم رئیسی و حسین جلالی، نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی روز گذشته (شنبه) افتتاح شد و امین کیانی به عنوان رییس ستاد مرکزی جوانان آیت الله رییسی منصوب شد.

امیرآبادی در این مراسم گفت: هر کس از هر طیف و جناحی سیاسی که ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد، می تواند عضو ستادهای آیت الله رئیسی شود چراکه حضور آیت الله رئیسی در انتخابات از خودگذشتگی و جهاد بود.

نماینده مردم قم و رئیس ستاد اقشار سیدابراهیم رئیسی با بیان اینکه نظرسنجی ها وضعیت خوبی را نشان می دهد، تصریح کرد: انتخابات بازی لحظه هاست، باید شبانه روز وقت گذاشت و تلاش کرد.

 

وی با اشاره به هجمه های گسترده علیه آیت الله رئیسی از سوی معاندان، خاطرنشان کرد: در انتخابات قبل می گفتند در خیابان ها و کوچه ها دیوار می کشند، الان می گویند مرزها را می خواهند دیوار بکشند، اینها در صورتی مطرح می‌شود که دولت آقای رئیسی اهل مذاکره است و قطعا مذاکره ادامه خواهد داشت اما ما روش کنونی مذاکره را قبول نداریم.

در ادامه امین کیانی، رییس ستاد مرکزی جوانان آیت الله رییسی به ضرورت تبدیل پایگاه رای ایدئولوژیک به پایگاه رای سازی گفتمانی پرداخت.

وی همچنین یادآور شد:باید از طریق وحدت جوانان و فارغ از هر سلیقه و گرایش سیاسی، ایران را بسازیم و گفتمان ایران قوی را در جامعه نهادینه کنیم.